KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9851025
nr 985 1025
marin, 19/2000-tal, monogramsignerad RT, 24 x 19
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:15:13
150 kr
250 kr